FOTOWOLTAIKA / ELEKTROWNIE SŁONECZNE / INWERTERY

Firma ENTER sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem elektrowni fotowoltaicznych(słonecznych).Specjalizujemy się w instalacjach dla przemysłu i nie tylko. Nasze realizacje opieramy o najnowsze rozwiązania z dziedziny fotowoltaiki. Podstawą do sprawnego działania elektrowni jest zastosowanie sprawdzonych bazowych elementów wytwórczych i przekształtnikowych. Nasze instalacje spełniają wszystkie wymogi odnośnie produkcji prądu i współpracy z siecią energetyczną.

 

Kontakt do osoby odpowiedzialnej:

Robert Matykiewicz

tel. 574 519 683     email.  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

 

 

WENTYLACJA

Wiemy jak ważne jest dostarczenie świeżego powietrza na potrzeby komfortu ale i poprawnego przeprowadzenia procesów technologicznych. Posiadamy doświadczoną kadrę projektantów oraz monterów, którzy z powodzeniem zaprojektują i wykonają instalację wentylacyjną odpowiadającym potrzebą każdego klienta.

 

Firma Enter proponuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji.
Oferujemy:

  • Projektowanie instalacji klimatyzacyjnych
  • Dobór urządzeń klimatyzacyjnych
  • Montaż instalacji klimatyzacyjnych
  • Serwisowanie instalacji klimatyzacyjnych

Dostosowujemy ofertę indywidualnie pod wymagania klienta.

 

CENTRALNE OGRZEWANIE

Jeżeli płacisz zbyt duże rachunki za ogrzewanie, bądź planujesz rozpocząć budowę domu i nie możesz się zdecydować który system grzewczy wykonać ,zapraszamy do współpracy !

Oferujemy doradztwo energetyczne, zaprojektowanie i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania ,w celu zapewnienia komfortu zimą oraz zapewnienia
ciepłej wody przez cały rok przy zoptymalizowanych kosztach.