FOTOWOLTAIKA / ELEKTROWNIE SŁONECZNE / INWERTERY

Firma ENTER sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem elektrowni fotowoltaicznych(słonecznych).Specjalizujemy się w instalacjach dla przemysłu i nie tylko. Nasze realizacje opieramy o najnowsze rozwiązania z dziedziny fotowoltaiki. Podstawą do sprawnego działania elektrowni jest zastosowanie sprawdzonych bazowych elementów wytwórczych i przekształtnikowych. Nasze instalacje spełniają wszystkie wymogi odnośnie produkcji prądu i współpracy z siecią energetyczną.

 

Kontakt do osoby odpowiedzialnej:

Robert Matykiewicz

tel. 574 519 683     email.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

WENTYLACJA

Wiemy jak ważne jest dostarczenie świeżego powietrza na potrzeby komfortu ale i poprawnego przeprowadzenia procesów technologicznych. Posiadamy doświadczoną kadrę projektantów oraz monterów, którzy z powodzeniem zaprojektują i wykonają instalację wentylacyjną odpowiadającym potrzebą każdego klienta.

 

Firma Enter proponuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji.
Oferujemy:

  • Projektowanie instalacji klimatyzacyjnych
  • Dobór urządzeń klimatyzacyjnych
  • Montaż instalacji klimatyzacyjnych
  • Serwisowanie instalacji klimatyzacyjnych

Dostosowujemy ofertę indywidualnie pod wymagania klienta.

 

CENTRALNE OGRZEWANIE

Jeżeli płacisz zbyt duże rachunki za ogrzewanie, bądź planujesz rozpocząć budowę domu i nie możesz się zdecydować który system grzewczy wykonać ,zapraszamy do współpracy !

Oferujemy doradztwo energetyczne, zaprojektowanie i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania ,w celu zapewnienia komfortu zimą oraz zapewnienia
ciepłej wody przez cały rok przy zoptymalizowanych kosztach.